...

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یکی از روش‌های موثر و پرکاربرد برای از بین بردن موهای ناخواسته و دائمی است. با استفاده از تابش لیزر به ریشه مو یا فولیکول، تارهای مو برای همیشه ازبین می‌روند و پوست صاف و بدون مو باقی می‌ماند.

امروزه برای انجام لیزر موهای زائد، دستگاه‌های پیشرفته و معتبری در بازار وجود دارند که تفاوت در کیفیت و کارایی آنها مشهود است.

استفاده از دستگاه‌های ناکارآمد و بی کیفیت می‌تواند منجر به هدررفت زمان و پول شما شود و در برخی موارد حتی ممکن است به شما آسیب برساند. بنابراین، برای انجام لیزر موهای زائد بهتر است از دستگاه‌های معتبر و پیشرفته استفاده کنید تا جلسات کمتری نیاز باشد و نتیجه بهتری به دست آید.

در کلینیک بیوتی طب، از دستگاه‌های پیشرفته و معتبر برای انجام لیزر استفاده می‌شود و تیم مجرب و کارآزموده این کلینیک با بهره‌گیری از تجربه و مهارت خود، به شما خدمات لیزر موهای زائد با کیفیت بالا و نتیجه عالی ارائه می‌دهند. 

کلینیک بیوتی طب یکی از مراکز پوست و زیبایی برتر در تهران است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا، خدمات متنوعی را در زمینه‌های زیبایی، لاغری و اصلاح پوست ارائه می‌دهد. یکی از دستگاه‌های قدرتمند و پیشرفته‌ای که در کلینیک بیوتی طب مورد استفاده قرار می‌گیرد، لیزر کندلا جنتل مکس پرو (Laser Candela Gentle Max Pro) است. 

این دستگاه بدلیل داشتن خنک کننده که در زمان تابش لیزر روی ناحیه مورد نظر توسط دستگاه اسپری می‌شود کمترین درد و سوزش را دارد و در نهایت نتیجه‌ای بی نظیر و دوست داشتنی روی پوست خود خواهید دید.

با لیزر کندلا جنتل مکس پرو Laser Candela Gentle Max Pro در زمان انجام لیزر موهای زائد، جوش های زیر پوستی و عروق ریز سطحی روی پوست نیز از بین می روند و همچنین، با استفاده از این دستگاه می‌توان برخی از مشکلات پوستی مانند جوش‌های آکنه‌ای، عروق خونی و لک‌های پوستی را درمان و پوست را شفاف تر و روشن تر کرد.

کلینیک بیوتی طب با داشتن پزشکان و متخصصان مجرب و با استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته، بهترین خدمات را در زمینه‌های زیبایی و پوست و همچنین لیزر موهای زائد ارائه می‌دهد.

در کلینیک بیوتی طب با لیزر پرتوان و پیشرفته کندلا جنتل مکس پرو در 6 تا 8 جلسه برای همیشه موهای زائد ازبین برده می‌شود.

پیشنهاد کلینیک بیوتی طب برای گرفتن بهترین نتیجه از لیزر موهای زائد

 • بررسی هورمونی قبل از شروع جلسات لیزر
 • انتخاب دستگاه لیزر پرتوان و پیشرفته مورد تایید متخصصین پوست (کند لا جنتل مکس پرو)
 • انتخاب کلینیکی با کارشناسان لیزر دوره دیده و با‌تجربه
 • در نظر داشته باشید جلسات لیزر در فواصل زمانی اعلام شده انجام شود .
 • توجه به مراقبت های قبل و بعد از انجام لیزر

مراقبت های قبل از انجام لیزر:

 • از مصرف هر گونه لوسیون ،مام و کرم های آرایشی یا درمانی روی نواحی که میخواهید لیزر انجام دهید خودداری شود.

 • در صورتیکه قبل از انجام لیزر ، از کرم های بی حسی موضعی استفاده میشود ،نواحی بخوبی با شامپو بچه شسته شود و سپس خشک شود .

مراقبت های بعد از انجام لیزر:

 • بعد از انجام لیزر ، روی نواحی لیزر شده ،پماد زینک اکساید بمالید و تا 8 ساعت بعد شستشوی انجام نشود و تا 24 ساعت بعد از مصرف مواد شوینده در این نواحی خودداری شود.
 • نواحی لیزر شده تا 3 روز در معرض تابش آفتاب قرار نگیرد، و یا کاملا با پماد زینک اکساید پوشانده شود.
 • در نواحی لیزر شده احتمال قرمزی ، و کمی سوزش وجود دارد که جای نگرانی نیست.
فول اقتصادی
اقتصادی
600 هزار تومان
فول کاربردی
کاربردی
715 هزار تومان
فول بادی
فول بادی
935 هزار تومان

در چه مواقعی انجام لیزر ممنوع میباشد:

 • زنان باردار
 • مبتلایان به ام اس
 • مصرف راکوتان، رتینوئید (بدلیل حساس و تحریک پذیر شدن پوست در زمان مصرف این قبیل داروها )

پوست شما منحصر به فرد است...
همین دلیل بزرگ کافیست که به بهداشت و سلامتی شما اهمیت ویژه ای بدهیم.

فیسبوک اینستاگرام WhatsApp WhatsApp
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
وبلاگ